Türkiye Geneli Edebiyat ÖABT Deneme Sınavı

Edebiyat ÖABT Deneme

SSS - Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Sınavlarımız her zaman ücretsiz olarak düzenlenmiştir. Bu sınavımız ve sonraki sınavlarımızda ücretsiz olarak düzenlenmeye devam edecektir.

Evet. Edebiyat ÖABT sınavı ile ilgili herkes öğrencimiz olmasa dahi sınava katılabilmektedir.

Sınava katılmış ve ilk 3’e girerek başarı göstermiş kişilere hediyemiz kargo ile gönderilecektir. Sınavdan tam puan alan kişi sayısı çok olması durumunda sınava giriş zamanları referans alınacaktır.

Evet. Mevcut öğrencilerimizde ilgili tarih ve saatte panellerinde TR geneli deneme sınavını göreceklerdir. Herhangi bir kayıt ya da işlem gerekmemektedir.

  • Mevcut öğrencimiz iseniz yalnızca sınavı günü panelinizden ya da mobil uygulamanızdan sınava katılmanız yeterli olacaktır. Ek olarak herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.
  • Öğrencimiz değil iseniz bu sayfadaki kayıt ol butonuna tıklayarak bilgilerinizi girip, kişisel bilgilerinizde eksik bilgi kalmayacak şekilde paneldeki profilinizi tamamlayarak pazar günü düzenlenecek olan sınava katılabilirsiniz.

Evet, Türkiye Geneli (TG) Denemeler devam edecektir. Bunlardan haberdar olmak için bizi sosyal ağlarımızdan takip etmeniz yeterli.

Eğer daha önce demo panelimize kaydınız var ise sistem size kaydınızın olduğuna dair bir uyarı verecektir.

Yapmanız gerekenler:

  • Şifrenizi hatırlıyorsanız bercesteakadem.com sitemize giderek panel giriş bölümünden edebiyat öabt yi seçerek panelinize giriş yapmalısınız.
  • Şifrenizi hatırlamıyorsanız panel giriş bölümünde iken şifremi unuttum diyerek şifrenizi telefonunuza sms ile gelmesini sağlayabilir sonrasında panele girebilirsiniz.
  • Eski öğrencimiz iseniz ve bu nedenle kaydınız var diyor ise sistem size 0312 911 34 59 nolu numaradan bizi arayarak denemeye katılmak istediğinizi belirtiniz temsilcimiz size yardımcı olacaktır.

Sınav günü bu sayfada yer alan panel giriş butonuna tıklayarak belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adınız telefonunuzun 10 haneli yani başında “0” olmadan ki halidir. şifrenizi hatırlayamazsanız şifremi unuttum seçeneğini kullanabilirsiniz şifreniz telefonunuza sms olarak gelecektir.

Panelinize giriş yaptıktan sonra testler bölümünden sınavınıza dahil olabilirsiniz. Paneldeki diğer modülleri de sınav gününe kadar çözebilirsiniz.

Evet. Bu sınavımızı yalnızca Edebiyat ÖABT sınavına girecek öğrencilerimiz için düzenlemekteyiz. Bu sınav sonrasında duyuracağımız tarihlerde Türkçe ÖABT, GKGY, EB şeklinde TR geneli denemelerimiz devam edecektir. Lütfen bizi takip ediniz.

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 911 34 59