Edebiyat ÖABT Genel Tekrar

Edebiyat ÖABT Genel Tekrar

SSS - KPSS Edebiyat ÖABT Genel Tekrar

Genel tekrarlarımıza katılım ücretsizdir. Mevcut öğrencilerimiz derslere canlı olarak katılabilmekte. Öğrencimiz olmayanlar ise aynı gün ders sonrası izleyebilmektedirler dersler.

Evet. Edebiyat ÖABT genel tekrar etkinliklerimize herkes katılabilir. Daha önce demo sınıfımıza kayıtlıysanız kayıt olmanıza gerek kalmayacak direkt panel girişi tıklayarak panelinize giriş yapabilirsiniz.

Mevcut öğrencilerimizin herhangi bir işlem yapmasına gerek yok, genel tekrar zamanı direkt olarak panellerine giriş yapabilirler.

Daha önce demo sınıfımıza kaydınız yoksa, yukarda yer alan Demo Panel Kayıt Ol butonuna tıkladıktan sonra kayıt olabilirsiniz. Sonrasında Demo panel giriş butonuna tıklayarak panelinize ulaşabilirsiniz. Daha önce demo panele kaydınız varsa direkt olarak demo panel girişinden panelinize giriş yapabilirsiniz.

Evet, öğrencimiz olmayanlara da etkinliklerimiz sürekli olarak yapılmaktadır. Bizleri sosyal ağdan ya da sitemizden takip etmeniz yeterlidir.

Eğer daha önce demo panelimize kaydınız var ise sistem size kaydınızın olduğuna dair bir uyarı verecektir.

Yapmanız gerekenler:

  • Şifrenizi hatırlıyorsanız bercesteakadem.com sitemize giderek panel giriş bölümünden edebiyat öabt yi seçerek panelinize giriş yapmalısınız.
  • Şifrenizi hatırlamıyorsanız panel giriş bölümünde iken şifremi unuttum diyerek şifrenizi telefonunuza sms ile gelmesini sağlayabilir sonrasında panele girebilirsiniz.
  • Eski öğrencimiz iseniz ve bu nedenle kaydınız var diyor ise sistem size 0312 911 34 59 nolu numaradan bizi arayarak denemeye katılmak istediğinizi belirtiniz temsilcimiz size yardımcı olacaktır.

Genel Tekrar günü bu sayfada yer alan panel giriş butonuna tıklayarak belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adınız telefonunuzun 10 haneli yani başında “0” olmadan ki halidir. şifrenizi hatırlayamazsanız şifremi unuttum seçeneğini kullanabilirsiniz şifreniz telefonunuza sms olarak gelecektir.

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 911 34 59