Hakkımızda

Berceste Uzem

Berceste Akademi olarak 2013 yılından beri alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla birlikte öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Eğitim sahasında ilk olarak ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı dersinde gösterdiğimiz yüksek başarı, artık KPSS (GY GK, EB), ÖABT, Farsça YDS, DGS ve ALES gibi sahalara da sıçramış, farklı sınavlarda binlerce kişinin kılavuzu olma misyonunu yüklenmiştir.

Değişen hayat ve ülke şartları artık insanların bilgi başta olmak üzere birçok ihtiyacını internet üzerinden gidermeyi zorunlu kılmaktadır. Bunun eğitim sektöründeki en verimli uygulaması ise kuşkusuz uzaktan eğitimdir. Uzaktan eğitim zamandan tasarruf etme imkânı sağlarken aynı zamanda ekonomik durumunuzu sarsmamanız için size destek olur. Kurumumuzdaki eğitim, basit bir video uygulamasıyla sınırlı değildir. Zira videolar artık youtube ortamı başta olmak üzere sosyal medyanın birçok uygulamasında insanların karşısına çıktığı için size bir ayrıcalık sağlamaz. Ayrıca hemen herkes tarafından video çekimi yapılabildiğinden ve bunun bir denetimi söz konusu olmadığından ehil olmayan kişilerin dahi sayısız video dersine tesadüf etmek mümkündür. Oysa eğitim verecek kişinin donanımlı ve tecrübeli olması onun ilk vasfı olmalıdır. Bu yüzden eğitim kadromuzun donanımlı ve tecrübeli olmasına titizlikle dikkat edilmektedir.

Eğitim sistemimizin temelini “panel uygulaması” oluşturur. Panel, öğrencilerimize özel tasarlanmış eğitim sayfası konumunda olup içerisinde ders notlarından, çevrimiçi sınavlara kadar birçok aktivasyonun bulunduğu işlevsel bir alandır. Paneldeki uygulamaları kullansanız da kullanmasanız da sürekli bir takip altında olduğunuzu bilmeniz gerekir. Bu yüzden panel uygulaması “akıllı panel” olarak adlandırılmaktadır. Bu uygulamadan etkin şekilde yararlanabilmek için bilinçli ve sistemli bir şekilde hareket etmeniz şarttır.

Eğitimcilerimiz tarafından anlatılan dersin en kısa sürede dinlenmesi öğrencilerimizin ilk yapması gereken şeydir. Sonrasında panelinizdeki “Testler” kısmından dinlediğiniz ve yer yer notlar alarak çalıştığınız dersin sorularını çözmeniz gerekmektedir. Denemelerde ya da kavrama testlerinde çözdüğünüz sorulardan yanlış olanlar paneli her açtığınızda karşınıza çıkar ve size ikinci bir şans verir. Böylece eksik olduğunuz konuları yeniden görme ve yanlışlarınızı giderme imkânı elde etmiş olursunuz. Zaten başarı bildiklerinizi değil, bilmediklerinizi tespit etmekle edinilir.

Eğitimcilerimiz çeşitli eğitim teknikleri denemektedir. Bu teknikler öğrencilerimizin daha kolay öğrenmesini ve öğrendikleri bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlar. Her sene olduğu gibi bu sene de Akıllı Panel yeniliklerimiz devam edecektir.

Verimli ve atanmayla neticelenen bir eğitim dönemi dileriz.

Eğitim Paketlerimiz

Atanmaya Hazır Mısınız?

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 911 34 59